Daikin Altherma 3 M EBLA16DV3 (16 kW, Trofazni)
19.635,00 KM
  • Proizvođač: Daikin
Uporedite
Dodajte na listu želja
Kategorija: Toplotne pumpe
Podijeli
Facebook Email WhatsApp WhatsApp Viber
  • Opis
Opis
EBLA16DV3 (16 kW, Trofazni)
  • Najjači model u seriji – pogodan za vrlo velike objekte i višeporodične kuće.
  • Trofazni priključak omogućava optimalnu raspodjelu snage i pouzdan rad.
  • Visoka izlazna temperatura polaznog voda do 60°C – podržava različite sisteme grijanja.
  • R-32 radna tvar i A++ efikasnost – visoka ušteda energije.
  • Maksimalne performanse i u najhladnijim zimskim uslovima.
Tehnički podaci i opis Daikin Altherma 3 M toplotnih pumpi
Povezani proizvodi
daikin
Uporedite
Brzi pregled
Dodajte na listu želja
Zatvori
Daikin Altherma 3 M EBLA09DW1 (9 kW, Monofazni)
Toplotne pumpe
17.525,00 KM
Dodaj u korpu
daikin
Brzi pregled
Zatvori
Daikin Altherma 3 M EDLA06EV3 (6 kW, Monofazni)
Toplotne pumpe
Dodaj u korpu
Daikin Altherma 3 M EBLA11DV3 (11 kW, Trofazni)
Daikin Altherma 3 M EDLA08EV3 (8 kW, Monofazni)
Daikin Altherma 3 M EBLA14DW1 (14 kW, Monofazni)
Toshiba
Mitsubishi Electric
Hisense
Gree
Azuri
TCL
LG
Fujitsu
Adresa: ul. Huseina Kulenovića 23A, 72000 Zenica