Daikin Altherma 3 M EBLA14DW1 (14 kW, Monofazni)
19.280,00 KM
  • Proizvođač: Daikin
Uporedite
Dodajte na listu želja
Kategorija: Toplotne pumpe
Podijeli
Facebook Email WhatsApp WhatsApp Viber
  • Opis
Opis
EBLA14DW1 (14 kW, Monofazni)
  • Jedna od najjačih monofaznih jedinica na tržištu – 14 kW izlazne snage.
  • Odličan izbor za veće kuće sa standardnim 230V napajanjem.
  • Kombinuje visoku snagu i jednostavnost instalacije bez unutrašnjih jedinica.
  • Kompatibilan sa modernim pametnim upravljanjem putem aplikacije.
  • Monoblok dizajn – štedi prostor i pojednostavljuje montažu.
Tehnički podaci i opis Daikin Altherma 3 M toplotnih pumpi
Povezani proizvodi
lg
Uporedite
Brzi pregled
Dodajte na listu želja
Zatvori
LG Monobloc HM_MRS.U34
Toplotne pumpe
10.553,00 KM
Dodaj u korpu
daikin
Brzi pregled
Zatvori
Daikin Altherma 3 M EBLA11DV3 (11 kW, Trofazni)
Toplotne pumpe
Dodaj u korpu
daikin
Daikin Altherma 3 M EBLA16DV3 (16 kW, Trofazni)
Daikin Altherma 3 M EDLA11DW1 (11 kW, Monofazni)
Daikin Altherma 3 M EBLA06EV3 (6 kW, Monofazni)
Toshiba
Mitsubishi Electric
Hisense
Gree
Azuri
TCL
LG
Fujitsu
Adresa: ul. Huseina Kulenovića 23A, 72000 Zenica